Mahalli İdareler Enstitüsü - EĞİTİMLER

Mart Ayı Eğitim Programlarımız 08 Mar
Kamu yararına çalışan derneklerin yasal görev ve sorumluluğu kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi için kamu çalışanlarını mevzuat yönünden desteklemek karşılaşılan sorunlara çözüm getirmek amacına yönelik eğitim programları düzenlenmekte ve sizlere her alanda daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Kamu yararı statüsündeki Mahalli İdareler Derneği, Mahalli İdareler Enstitüsü olarak söz konusu yöneticilere düzenlemiş olduğumuz eğitim programımıza katılım son derece faydalı olacaktır.
 
EĞİTİM TARİHLERİ
12-17 MART 2018 THE SENSE DELUXE HOTEL 19-23 MART 2018 LİMAK LARA HOTEL 26-30 MART 2018 RİXOS DOWNTOWN HOTEL
 
EĞİTMENLERİMİZ Namık DAĞALP (KİK Kurucu Üyesi) Veysel Karani DEMİR (Emekli Kontrolör) EĞİTİM KONU BAŞLIKLARI ·         5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunu ·         Stratejik Yönetim ve Stratejik Planlama ·         4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ·         Birlik Yönetmeliği
 
 İRTİBAT   : MERAL KÖKSALDI           Gsm : 0505 374 56 59 Tel              : 0312 418 78 33-34              Faks : 0312 418 78 32  
16-19 Kasım Değişen İmar Yönetmelikleri Antalya The Sense Hotel Eğitim Programımız 26 Eki

Bakanlar Kurulu Kararına istinaden  Kamu Yararı Statüsü kazanmış olan Mahalli İdareler Derneği ve Mahalli İdareler Enstitüsü yasal görev ve sorumluluğu kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi, kamu çalışanlarını mevzuat yönünden desteklemek, karşılaşılan  sorunlara çözüm getirmek amacıyla kurulmuştur. Derneğimiz sektörün önde gelen marka konut üreten  şirketlerin değerli yönetici ve teknik kadrolarını da panele dahil ederek bir ilke imza atmıştır. Kamu yararı statüsündeki Mahalli İdareler Derneği, Mahalli İdareler Enstitüsü olarak söz konusu yöneticilere düzenlemiş olduğumuz eğitim programımıza katılım son derece faydalı olacaktır. Aşağıdaki konuları kapsayan Eğitim Programımız 16-19 KASIM 2017 Tarihlerinde ANTALYA/ THE SENSE   Hotel’ de gerçekleştirilecektir.

21-25 KASIM 2017 Tarihlerinde ANTALYA İşaret Dili Eğitimi 23 Eki

Kamu yararına çalışan derneklerin yasal görev ve sorumluluğu kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi için kamu çalışanlarını mevzuat yönünden desteklemek için eğitim programları düzenlenmekte ve sizlere her alanda daha iyi hizmet sunmak, kamu kurum ve kuruluşlarımızı mevzuat yönünden desteklemek, karşılaştıkları sorunlara çözüm getirmek amacı ile Kamu Yararı Statüsündeki Mahalli İdareler Derneğimizce düzenlemiş olduğumuz Eğitim Programımıza katılmanız son derece faydalı olacaktır.

26-29 Ekim Antalya The Sense Hotel Eğitim Programımız 18 Eki

Bakanlar Kurulu Kararına istinaden  Kamu Yararı Statüsü kazanmış olan Mahalli İdareler Derneği ve Mahalli İdareler Enstitüsü yasal görev ve sorumluluğu kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi, kamu çalışanlarını mevzuat yönünden desteklemek, karşılaşılan  sorunlara çözüm getirmek amacıyla kurulmuştur. Derneğimiz sektörün önde gelen marka konut üreten  şirketlerin değerli yönetici ve teknik kadrolarını da panele dahil ederek bir ilke imza atmıştır. Kamu yararı statüsündeki Mahalli İdareler Derneği, Mahalli İdareler Enstitüsü olarak söz konusu yöneticilere düzenlemiş olduğumuz eğitim programımıza katılım son derece faydalı olacaktır. Aşağıdaki konuları kapsayan Eğitim Programımız 26-29 EKİM 2017 Tarihlerinde ANTALYA/ THE SENSE   Hotel’ de gerçekleştirilecektir.

23-27 Ekim 2017 Tarihleri arasında Antalya Venezia Place Eğitim Programı 26 Nis

Kamu yararına çalışan derneklerin yasal görev ve sorumluluğu kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi için kamu çalışanlarını mevzuat yönünden desteklemek karşılaşılan sorunlara çözüm getirmek amacına yönelik eğitim programları düzenlenmekte ve sizlere her alanda daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

İLETİŞİM

Tel:0312 231 50 89

0312 418 78 33